Hřiště

Angelovova (UMT 2. generace, 1-0-1, 9:4, 2 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
22. 5. 20088. DDědci9:0
19. 6. 20088. DTerasy KFC B0:4

Aritma (UMT 3. generace, 0-0-1, 2:10, 0 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
16. 6. 20106. CMotol FN2:10

Běchovice (UMT 3. generace, 4-2-2, 21:12, 10 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
15. 5. 20088. DpRagga Urquell5:1
11. 11. 20087. BD.G.Team2:3
18. 11. 20087. BVinohrady FC1:1
31. 3. 20106. CCzech line3:2
7. 4. 20106. CPirelli3:2
21. 4. 20106. CEmperators1:2
28. 4. 20106. CPivušky FC5:0
23. 9. 20106. DCzech line1:1

Děkanka (UMT 3. generace, 0-2-0, 3:3, 2 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
1. 5. 20088. DBanzai1:1
9. 6. 20097. BTraktor humus B2:2

Hagibor (škvára, 0-1-2, 3:6, 1 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
1. 4. 20088. DCanary FC2:2
9. 9. 20087. BInter Bubeneč1:3
16. 9. 20087. BBaník Bohuliby HFC0:1

Hanspaulka (UMT 3. generace, 2-1-2, 18:14, 5 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
29. 5. 20088. DRepeťáci Praha9:1
30. 9. 20087. BGladiators 1.FC1:1
4. 11. 20087. BTraktor humus B5:2
5. 5. 20106. CHajdaláci z Masné 18 FK2:4
20. 10. 20106. DPendula Bona AC1:6

Hostivař (UMT 3. generace, 0-1-0, 0:0, 1 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
15. 9. 20106. DNamo FC0:0

Hrabákova (UMT 3. generace, 3-0-1, 14:9, 6 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
31. 8. 20097. AIstanbul FC6:3 (6:0k)
7. 9. 20097. ATlakové galoše5:2
9. 11. 20097. APFC Kodymka B3:1
10. 11. 20106. DStrašnická šlechta0:3

Junior (písek, 1-0-0, 3:2, 2 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
11. 10. 20097. ATraktor Praha A3:2

Kbely (UMT 3. generace, 5-0-2, 23:15, 10 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
7. 4. 20097. BPerpetis2:3
14. 4. 20097. BAnsámbl4:0
21. 4. 20097. BPigs FC1:0
29. 4. 20097. BBalet FC2:6
12. 5. 20097. BStrahovská 105:1
19. 5. 20097. BBatalion 91 A5:4
3. 6. 20097. BD.G.Team4:1

Mikulova (UMT 3. generace, 0-0-3, 2:10, 0 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
10. 5. 20106. CRamutant CF0:3
8. 9. 20106. DCeltic THK2:5
14. 10. 20106. DImidin Opatov FC0:2

Novoborská (UMT 2. generace, 2-0-1, 12:6, 4 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
31. 3. 20097. B4 TD Ala Bundy B8:2
16. 6. 20097. BF.C.K.1:3
21. 9. 20097. ALe Jardin3:1

Pankrác (škvára, 2-1-1, 14:6, 5 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
10. 4. 20088. DLos Muchachos4:2
26. 6. 20088. DKvantanámo8:1
14. 10. 20087. BDeprese 1. FC1:2
26. 5. 20097. BTazmánští čertíci1:1

Podvinný mlýn (UMT 3. generace, 0-0-1, 1:5, 0 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
7. 6. 20106. CSouth Stars1:5

Pražačka (UMT 3. generace, 3-0-0, 8:2, 6 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
2. 9. 20087. BGFC Regent B1:0
3. 11. 20097. AVibromax 19854:2
23. 11. 20097. AViktoria Bítovská3:0

Štěrboholy (UMT 3. generace, 4-0-3, 20:23, 8 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
26. 10. 20097. ANova LFC B5:3
7. 12. 20097. AStará parta1:8
17. 5. 20106. CHolešovice 1. FC4:2
24. 5. 20106. CRoosevelt boys 1.FC1:2
2. 6. 20106. CKamberský pípy4:2
6. 10. 20106. DProhibice FKK2:4
3. 11. 20106. DKamberský pípy3:2

TK Sparta (UMT 2. generace, 3-1-2, 25:17, 7 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
17. 4. 20088. DAC/DC FC8:2
24. 4. 20088. DPivnice U Zpěváčků6:2
9. 10. 20087. BBohdalec PC3:4
20. 10. 20087. BJuventus Pivus3:2
18. 10. 20097. ANottoric Forest3:3
22. 10. 20097. ATuscarora B2:4

Zákostelní (UMT 3. generace, 1-0-0, 5:0, 2 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
2. 12. 20087. B4 TD Ala Bundy B5:0

Zárubova (UMT 2. generace, 1-0-0, 3:1, 2 b.)

Datum Liga Soupeř Výsledek
5. 6. 20088. DVykutálená prasátka3:1

Tabulka hřišť

Poř.HřištěZVRPSkóreBodyPrůměr b.
1.Běchovice842221:12101,25
2.Kbely750223:15101,43
3.Štěrboholy740320:2381,14
4.TK Sparta631225:1771,17
5.Pražačka33008:261,5
6.Hrabákova430114:962
7.Pankrác421114:651,25
8.Hanspaulka521218:1451
9.Novoborská320112:641,33
10.Angelovova21019:421
11.Zákostelní11005:022
12.Zárubova11003:122
13.Junior11003:222
14.Děkanka20203:321
15.Hostivař10100:011
16.Hagibor30123:610,33
17.Podvinný mlýn10011:500
18.Aritma10012:1000
19.Mikulova30032:1000

Povrchy

Poř.HřištěZVRPSkóreBodyPrůměr b.
1.Umělka 3. generace4322615117:103501,16
2.Umělka 2. generace1271449:28151,25
3.Škvára722317:1260,86
4.Písek11003:222
Poř.HřištěZVRPSkóreBodyPrůměr b.
1.Umělka5529719166:131651,18
2.Škvára/písek832320:1481